26 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Группа компаний "Биоцид"
+380 (44) 595-53-66
+380 (44) 204-83-29
+380 (44) 277-84-18

Нова хвиля в дезінфекції

Нова хвиля в дезінфекції

Нова хвиля в дезинфекції – «ПОЛІДЕЗ»                                                     

Прогресивне покоління нових дезінфікуючих засобів представлено принципово відмінними  продуктами, до яких відноситься і деззасіб «ПОЛІДЕЗ».

Специфічна активність, токсикологічні характеристики, режими застосування, фізико-хімічні властивості дезінфікуючого засобу «ПОЛІДЕЗ» відповідають  всім сучасним вимогам, що пред'являються до препаратів для дезінфекції поверхонь.

Ці якості забезпечуються комбінацією двох різних за механізмом антимікробної дії речовин -  ГОДИНУ (бензалконий хлорид) та  полігексаметиленгуанідину. Кожна з упомянутих субстанцій відноситься до самостійних груп малотоксичних сполук, але в композиційному дезсредстве  «ПОЛІДЕЗ» вони, синергічно взаємно доповнюючи і підсилюючи один одного, спільно з функціональними добавками утворюють виключно потужну антимікробну рецептуру.

Этот высокоактивный антимикробный комплекс обеспечивает высокие потребительские качества дезсредства,  безопасность для здоровья человека и абсолютную экологичность.

Основные функциональные свойства определяют сферы применения дезинфицирующего средства «ПОЛИДЕЗ»:

- профилактическая, текущая и заключительная дезинфекция поверхностей помещений, предметов обстановки, оборудования, посуды, белья, изделий медназначения и др. объектов в лечебно-профилактических учреждениях, очагах инфекционных заболеваний и т.п;

- предстерилизационная очистка и дезинфекция, совмещенная с ПСО, изделий медназначения;

- дезінфекція та санітарна обробка в дитячих та навчальних закладах, комунальних, санітарно-побутових об'єктах, на підприємствах громадського харчування і торгівлі, транспорті, побуті тощо;

- промислова дезінфекція на підприємствах харчової, фармацевтичної, микробиологичекого та ін. профілів;

- проведення дезмероприятий у тваринництві, птахівництві та інших епідемічно важливих об'єктах.

Оптимальне співвідношення "ефективність – видаткова норма – ціна дезінфекції" зробить Вас потенційним споживачем деззасоби "ПОЛІДЕЗ "

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner