26 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Группа компаний "Биоцид"

+380 (44) 595-53-66
+380 (44) 204-83-29
+380 (44) 277-84-18

Группа компаний "Биоцид"

 

Ми розробляємо і виробляємо сучасні екологічні і ефективні дезінфікуючі засоби і реагенти високої якості, що відповідають світовим стандартам. Унікальні характеристики нашої антимікробної продукції засновані на наукових розробках та інноваційних рішеннях. Препарати від ГК «Біоцид» універсальні за спектром застосування: їх використовують для побутових потреб, вони відмінно підходять для виробництва та медицини, підприємств громадського харчування, комунальних і дитячих установ, місць загального користування і басейнів – одним словом там, де потрібна стерильність, дезінфекція поверхонь і шкіри, знезараження води і т. п.
Всі наші кошти проходять ретельну перевірку, а пріоритетом роботи компанії є контроль якості продукції.
Група компаній «Біоцид» працює з 1998 року – саме тоді кілька талановитих вчених вирішили спробувати зробити світ чистішим. Сьогодні до складу ДК «Біоцид» входять НТЦ «Укрводбезпека», НВП «Біоцид» і НТЦ «Вербена».

Перейти в каталог

 

Серед наших розробок – більше 20 видів безхлорних деззасобів і антисептиків («Акватон-10», «Біоцид плюс», «Гембар», Полідез»). Медики, ветеринари і працівники косметичної та харчової промисловості, клінінгових компаній, а також фармацевтики і агропрому оцінили переваги цих препаратів, їх високу бактерицидну активність, нетоксичність і, відповідно, безпеку застосування.

Наші засоби забезпечують відмінне пролонговану дію, забезпечуючи тривалий захист шкіри та оброблюваних поверхонь. Вони зручні і безпечні в транспортуванні, не токсичні для персоналу, не володіють різким запахом і універсальні в застосуванні. З їх допомогою ви можете проводити генеральне прибирання будь-яких приміщень, їх концентрація дуже економічна, а купувати їх у нас – вигідно, адже ми продаємо такі препарати обсягами від 1 літра!

Також ми розробили дуже зручні і прості у використанні експрес-тести (на 30 і 60 визначень) для контролю кількості реагенту «Акватон-10» у воді, для ефективного його використання. Їх застосовують в тваринництві та птахівництві, плавальних басейнах тощо

Хлорсодержащее деззасіб «Дороцид» (випускається в літровій пляшці і п'ятилітрової каністрі) відрізняється величезним спектром застосування: дитячі та медичні заклади, осередки інфекційних захворювань, адміністративні заклади і транспортна сфера, торгові зали та готелі, ресторани і кафе. Фармацевти і виробники косметики, мікробіологи, парфумери, харчовики, фермери та комунальники замовляють «Дороцид» для знезараження приміщень або стічних вод.

Завдяки нашим розробкам Україна сьогодні володіє технологією очистки та знезараження води з допомогою біоцидного полімеру, реагент комплексної дії «Акватон-10».

Чому деззасоби і реактиви краще купувати у нас:

1

наукова база і власне сучасне виробництво

2

в наявності - сертифікат системи якості ISO 9001

3

інноваційні технології і передові рішення

4

висока антимікробна ефективність препаратів

5

величезний спектр застосування всіх видів засобів

6

висока ступінь концентрації продукції

7

ретельний контроль якості на всіх етапах

8

зручна та безпечна транспортування

9

різні об'єми препаратів – продаємо від 1 літра!

10

демократичні і лояльні ціни при високій якості

11

відправка продукції в будь-яку точку України

12

можливість широкого застосування в побуті

 

Вітрина

Новини

Статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner